Новини

       1 листопада у нашому садочку ДНЗ № 2 «Казка» в рамках проекту «Громада своїми руками» відбулось відкриття дитячого      «Автомістечка з вивчення правил дорожнього руху».

    «Відсутність ігрового обладнання на території ДНЗ №3 «Казка» для формування у дітей практичних знань з правил дорожнього    руху спонукала ініціативну групу вихователі та батьків до створення проекту «Автомістечко з вивчення правил дорожнього руху». Дошкільники – це особлива категорія пішоходів і пасажирів, які найчастіше самі є винуватцями дорожньо-транспортних пригод. Відомо, що звички закріплені в дитинстві, залишаються на все життя. Тому створення «Автомістечка» дозволить в практичній діяльності забезпечити високий рівень розвитку культури на дорозі наших вихованців. Завдання дорослих полягає не тільки в тому, щоб оберігати та захищати дитину, але й у тому, щоб підготувати її до зустрічі з різними складними, а іноді небезпечними життєвими ситуаціями», - розповідає керівник проекту Людмила Шпіник.

  За словами завідуючої ДНЗ «Казка» Тамари Ясінської, проблема виховання у дітей соціально-безпечної поведінки на вулиці є важливою в умовах сьогодення. Дорожній грамоті слід вчити дітей з раннього дошкільного віку, разом з літерами та цифрами, адже від цих знань може залежати здоров’я і життя дитини. Дошкільний заклад спроможний підготувати дитину до безпечного існування, але за умови створення необхідного предметно-ігрового середовища для моделювання ігрових ситуацій, в яких будуть закріплені теоретичні знання в практичній діяльності. Таке «Автомістечко» - основа формування культури поведінки на дорозі.

  Бюджет проекту склав 50 000 гривень. За  ці кошти  було придбано  дитячі автомобілі,   велосипеди,  світлофори,  трактори,  самокати та  дитячі мотоцикли.

         Працівники  та батьки вихованців ДНЗ № 2 «Казка» щиро вдячні ТОВ «ДТЕК» за чудовий проект, та здійснення дитячих мрій.

    

  Дитяче свято

  Дитяче свято – важлива частина життя дитини. Без свят не буває дитинства. Свята духовно збагачують дитину, розширюють знання про навколишній світ, допомагають відновлювати старі і добрі традиції, об’єднують і спонукають до творчості.

  В нашому закладі дошкільної освіти № 2 «Казка» відбулися свята у всіх вікових групах.

  20.11.2017 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1»
  Всього новин: 1