Головна » Новини

Новини

Випускний бал у садочку «Казка»

      Ось вкотре зі стінами рідного садочка попрощалися старші дошкільнята. Цього року вирушили у шкільне життя випускники трьох груп: «Попелюшка»,  «Мальвіна» та «Колобок». Розділити цю хвилюючу мить прийшли родини вихованців, гості і колектив закладу.
       Радісно та водночас зворушливо було спостерігати за майбутніми першокласниками, які стали такими рідними за час перебування в дошкільному закладі. Діти під час свят вітали присутніх, подякували працівникам закладу, порадували запальними танцями та піснями, отримали почесні дипломи про закінчення закладу дошкільної освіти та солодкі подарунки.
Садочок "Казка" відпускає своїх вже дорослих вихованців з відчуттям гордості у подальшу дорогу.
       Удачі, щастя та високих досягнень Вам наші любі діти!
03.06.2019 | Aдмін | Читати далі

Тиждень психології

      З 22.04. по 26.04. 2019р в ДНЗ № 2 «Казка» було проведено Тиждень психології.
      Мета цієї форми роботи сприяти  позитивному психологічному мікроклімату в дошкільному закладі. Для батьків та педагогів оформлено стіннівки «Цікава психологія» та «Вустами дитини», для дітей старших груп організовано екскурсію до школи, з дітьми середніх груп створювали проект «Наша група». педагоги приймали активну участь у семінарі «Казкотерапія, як дієвий засіб розвитку дитини». 
13.05.2019 | Aдмін | Читати далі

Тиждень безпеки дитини

з 22.04.2019р. 26.04.2019р. в ДНЗ № 2 «Казка» проводився Тиждень безпеки дитини. Тематика проведення:
22.04. – «Відчуй  небезпеку»
23.04 – «Єкологознайко»
25.04 – «День здоров’я »
26.04 -  «Захистити себе сам»
24.04 – була проведена розвага  на якій були присутні  представники Ладижинської ТЕС на чолі з директором Снєгіним І.П.
Діти приймали активну участь в конкурсах та змаганнях на пожежну тематику. На завершення заходу наші гості подарували чудові подарунки для наших вихованців.
 
27.04.2019 | Aдмін | Читати далі

"Колискова пісня" 2019р.

       На виконання плану роботи методичного кабінету Ладижинської міської ради на 2018-2019 навчальний рік, на виконання міської програми «Обдарована дитина», з метою реалізації Базового компонента дошкільної освіти, пропагування роботи педагогічних колективів ДНЗ з питань відродження народних традицій, естетичного розвитку і виховання дітей дошкільного віку  в нашому садочку відбувся міський конкурс «Колискова пісня-2019», в якому взяли активну участь музичні керівники ДНЗ  № 2 «Казка» Лобзова Наталія Миколаївна та Кириченко Тетяна Миколаївна, які виконали сучасну колискову пісню Лесі Горової «Сонце зайшло давно» а також активну участь прийняли діти старших груп: хореографічна композиція із тканиною, декламація вірша.
27.04.2019 | Aдмін | Читати далі

Семінар

09.04.2019р. був проведений семінар з елементами тренінгу для батьків старших груп  на тему: «Психологічна готовність дітей та батьків до школи». Учасники семінару виконували практичні завдання, отримали поради та рекомендації по підготовці дітей до школи. Також переглянули відео, де їхні діти розповіли чому вони хочуть (чи не хочуть) до школи.

27.04.2019 | Aдмін | Читати далі

Розвага «Подорож в країну LEGO-Lend »

      28. 03.2019р. р ЗДО № 2 «Казка» відбулася розвага  «Подорож в країну LEGO-Lend ».  В заході прийняли участь діти всіх вікових груп. До малюків завітав клоун та Королева  Країни LEGO-Lend. Казкові герої запропонували дітям активні ігри з LEGO. 
      На завершення розваги Королева подарувала  в кожну вікову  групу набори LEGO- DUPLO
19.04.2019 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8
Всього новин: 46